Проведені заходи

Всеукраїнський тиждень Захисту прав людини

З 10 по 16 грудня в усьому світі відбулися заходи, присвячені Міжнородному Дню правди людини. Ми вважаємо, що ми відзначаємо 70 років Загальної декларації Права Людини. У нашій школі відбулися наступні заходи:

• Плакатна галерея - «70 років ЗДПЛ» - 16-16.12.2018
  • Плакатна гра «Від декларації до Конвенції правдивої дитини 1959 - 1989 рік» - 16-16.12.2018
  • Перерва «Нон-стоп» - 10 грудня демонстрація відеосюжетів про декларацію правдивої дитини, ЗДПЛ, Європейський суд з правдою людини, Конституція України
  • Усний журнал для учнів 6 класів «Діточкам про їхні права» готували десятикласники: Самардак К, Селерецька В, Норкіна Ю, Левчук А. - 10.12.2018
  • Усний журнал-вікторина для учнів 7-х класів «Що ти знаєш про свої права?» Готували одинадцятикласники: Корягіна А, Мельник Д.
  • «Що значить бути європейцем» - інформаційна атака на учнів 8-х класів готували одинадцятикласники: Золотарьов Г, Мелешко Д. - 14.12.2018
  • «Мої перші повідомлення, коли…» - газета відгуків   молодих школярів про своє взуття - 14-14.12.2018 - Ліхініна Р.
  • Позакласний захід 9- В - «Хартія правди людини або якась 10 грудня - Міжнародний день правди людини?» - 13.12.2018
  • Класна година 6- Б - «Що я маю права? Про декларацію правди дитини »- 14.12.2018

2021-2021н.р.

Постанова Кабінету Міністрів

ВШАНОВУЄМО ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ.

У цей день по шкільному радіо джури нашої школи нагадали всім про жахливі події Голокосту. Хай світла пам'ять замучених буде грізною пересторогою добра, хай попіл спалених стукає в серця живих та закликає до братерства людей і народів.

22 січня День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.

18 грудня

Сьогодні до наших учнів завітав Святий Миколай зі своєю командою. Привітали всіх зі святом вручили подарунки. Бажаємо, щоб Святий Миколай наповнив ваше життя добром, радістю та світлими миттєвостями! Нехай завжди оберігає вас і посилає удачу!

14 грудня

Протягом тижня наші учні активно наповнювали "Скриню милосердя" продуктами харчування та засобами гігієни.

27 листопада 2020р.

28 листопада 2020 року - день пам'яті жертв голодоморів - щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. 27 листопада в ЗЗСО 5 щодо вшанування пам'яті жертв голодоморів були проведені такі заходи: інформаціна довідка на шкільному радіо; хвилина мовчання; створено тематичний куточок "Пам'ятаємо разом", який відвідують протягом дня учні нашої школи.

У ЛИСТОПАДІ 2020р.

У День української писемності та мови, що в Україні відзначається 9 листопада,

традиційно відбувається Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

Це своєрідний флешмоб, акція єднання навколо української мови.

Вперше такий диктант провели в 2000 році.

Цього року ювілейний радіодиктант розпочався о 9:30,

його транслювали на Українському радіо,

радіо Культура, телеканалі UA:

Перший, всіх регіональних каналах,

а також на Facebook-сторінці Суспільного та каналі Суспільного в YouTube.

Учні нашої школи також долучилися до Всеукраїнської акції.