Методичне об'єднання класних керівників

План роботи методичного об’єднання класних керівників

на 2014- 2015 навчальний рік.

План роботи методичного об’єднання класних керівників

на 2013- 2014 навчальний рік.

№ п\п

Тематика методичних нарад

Термін виконання

Відповідальний

І

Організаційне засідання

Жовтень  2013р.

Звіт керівника МО про роботу  методичного об’єднання.      Аналіз  виховної роботи. Діагностика проблем класного    керівника.

Керівник МО

Вибори «Творчої групи» та керівника МО

Члени МО

Планування виховної роботи у класах.

ІІ

Формування навичок здорового

способу життя

2013 р.

Виховання відповідального ставлення до власного здоров’я в українській народній педагогіці. (історично-теоретична довідка)

Шемет Л.О

Використання інноваційних методик формування корисних звичок в роботі класного керівника (повідомлення з власного досвіду).

Козаченко А.М., Сичова М.А., Кришньова Д.В., Головко Н.О.

Інтерактивні форми роботи з формування здорового способу життя (практичне заняття)

ІІІ

Профілактика згубних звичок

Лютий

2014р.

Поняття про наркотичні речовини та формування наркотичної залежності (теоретична доповідь)

Судоплатова М. А.

Наркозалежність серед дітей та підлітків (статистичне повідомлення)

Працівник ЦМЛ

Вплив системи сімейних цінностей на профілактику згубних звичок серед учнів (повідомлення з власного досвіду).

Войтюк Н.М., Мишкіна С.В.,

Мерзлякова Ю.П.

ІV

Формування навичок здорового способу життя у молодших школярів

Квітень

2014 р.

Вплив власного прикладу батьків на формування навичок здорового способу життя (повідомлення з власного досвіду)

Ясько Т.О., Лимонова С.С, Бас О.І.

2.

Засоби масової інформації і здоров’я малюків(дискусія)

3.

Застосування здоров’язберігаючих технологій в початковій школі (теоретична доповідь)

Лагно Ж.В.

Списки класних керівників на 2013-2014 навчальний рік

№ з\п

Клас

ПІБ кл. керівника

Класна година

Стаж

Проблема

2-А

Владикіна Р.А.

22 р. 15 дн.

Вивчення психологічних особливостей учнів. Встановлення зв’язків з батьківською громадою та сприяння згуртуванню класного колективу.

2-Б

Шелест Л.В.

20 р. 11м. 5 дн.

2-В

Петренко В. В.

9 р. 2 міс.

3-Б

Лагно Ж.В.

18 р. 15 дн.

Формування культури поведінки і спілкування у молодших школярів

3-А

Лимонова С. С.

47 р. 2 міс.

Соціалізація молодших школярів

3-В

Мазур І.В.

10 р. 3 м.

Згуртування класного колективу

4-А

Ясько Т.О.

45 р. 15 дн.

Виховання свідомої культури поведінки у молодших школярів

4-Б

Бас О. І.

44 р. 15 дн.

Згуртування колективу та виховання культури поведінки молодших школярів.

4-В

Хрипко Н. В.

18 р. 15 днів

Формування культури поведінки і дружнього колективу.

1-А

Аксініна Н.О.

19 р. 10 м. 24 д

Створення здорового мікроклімату в колективі та виховання естетичної та моральної культури учнів.

1-Б

Вольвач Світлана Павлівна

24 р.

Формування навичок здорового способу життя шляхом позитивного впливу батьків  і класного колективу.

1-В

Швець Марія Геннадіївна

1 р.

Встановлення зв’язків з батьками учнів для оптимізації родинно-сімейного виховання.

6-А

Валентина Петрівна

2р. 2 міс.

Вивчення класного колективу, індивідуальних психолого-педагогічних особливостей учнів та встановлення зв’язків з батьківською громадою.

6-Б

Шемет Л.О.

3 урок

31 р. 11м.

Виховання культури поведінки та зміцнення дружніх стосунків серед учнів.

6-В

Сичова М. А.

Понеділок

5 урок

8 р. 1 міс.

Виховання культури спілкування школярів. Підвищення рівня соціальної активності та свідомого ставлення до власного здоров’я.

7-А

Козаченко А.М.

40 р.

Виховання креативної, соціально свідомої особистості. Зміцнення дружніх стосунків в учнівському колективі.

7-Б

Желєзняк Т. І.

22 р. 15 м.

Сприяння згуртуванню класного колективу. Виховання свідомого відповідального ставлення до здоров’я, навичок здорового способу життя.

7-В

Танцерова І.В.

30 р. 9м

Формування креативної особистості через розвиток і практичне заст. Осування творчих здібностей учнів.

8-А

Баранова І. О.

18 р.

Створення умов для вільного свідомого розвитку школяра шляхом залучення до творчої діяльності

8-Б

Головко Н.О.

9 р. 15 дн.

Виховання культури спілкування, згуртування класного колективу шляхом активної участі в культурно-соціальному житті школи.

8-В

Їльіна Л.А.

44 р.

Розвиток учнівського самоврядування та підвищення рівня культури міжособистісного спілкування в класі.

9-А

Шейн С.Л.

Понеділок

20 р. 9 міс.

Розвиток всебічної і гармонійної особистості шляхом активної участі в позакласній роботі школи

9-Б

Кришньова Д.В.

1 урок

8 р. 10 дн.

Формування активної громадянської позиції шляхом впровадження самоврядування в класному колективі

9-В

Юрпалова О.В.

18 р. 16 дн.

Формування активної життєвої позиції, навичок здорового способу життя та почуття єдиної родини в класі

10-А

Войтюк Н.М.

39 р. 15дн

Формування свідомої соціальної поведінки та внутрішньої самодисципліни у підлітків шляхом активних форм роботи з учнями.

10-Б

Заворотна Т.В.

12р. 13дн.

Впровадження прогресивних педагогічних концепцій, інноваційних технологій, активних форм і методів організації виховної роботи з учнями

5-В

Петрачкова Н.І.

20 р. 15 дн.

Формування свідомої поведінки та внутрішньої самодисципліни у підлітків. Виховання негативно ставлення до асоціальних проявів у підлітковому колективі.

11-М

Мишкіна С.В.

18 р. 15 дн.

Розвиток соціальної свідомості особистості, морального та інтелектуального потенціалу підлітків через активну участь в культурно-соціальному житті школи.

11-Ф

Некрашевич Н.М.

8 урок

38 р. 7 м.

Формування соціальної активності, позитивного ставлення до навчання та колективних справ.

1.
5-А Борисова О.М. середа 3 урок 14р.

Вивчення класного колективу, формування активної життєвої позиції.

5-Б

Івасенко Іванна Іванівна

1 р.

Впровадження інноваційних технологій для формування соціально адаптованої особистості зі стійкою громадянською позицією.