КЗ "Тернівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 5 Тернівської міської ради Дніпропетровської області"

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання +(navigator.javaEnabled()?

Гуртки

 

Графік роботи гуртків

комунального закладу «Тернівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 Тернівської міської ради Дніпропетровської області»  на 2017 – 2087 навчальний рік (І семестр) на 15.09.2017

 

     №

     п/п

Назва гуртка

Кіл-ть

годин

Аргументаційна доцільність

Кіл-ть

учнів

З яких класів

День проведення

Час проведення

Керівник

1

Євроклуб

1

Пропагування ідей об’єднаної Європи, формування європейської свідомості у молоді; заохочування учнів до розповсюдження інформації на тему європейської інтеграції,  участь у конкурсах «Я - Європеєць», участь у міжшкільних засіданнях   Євроклубів

15

9ті

Четвер  

1430-1530    

 

Зоріна Марина Олександрівна

2

Вокальний гурток

«Дзвінкі голоси»

2

Розвиток співочих вмінь (дихання діапазону, злагодженого співу), формування високого музичного смаку. Підготовка до участі у позашкільних заходах (пісенні конкурси, міські концертні програми, конкурс «Моє Придніпров'я») та позакласних заходах (шкільних святах та виховних заходах)

15

 

6ті

7ті

Вівторок

Четвер

1505-1605     

 

Петрачкова Наталія Іванівна

3

«ДЖУРА»

2

 Розвиток фізично здорового підростаючого покоління,  формування свідомого ставлення до питань особистої та громадської діяльності  виховання патріотизму, любові та поваги  до Батьківщини. Підготовка до І (шкільного), ІІ (міського),ІІІ (обласного) етапів змагань

15

10ті, 8мі

Четвер

1500-1700

Колоколов Микола Іванович

4

«Здоровий спосіб життя»

1

Пропагування здорового способу життя, підготовка школярів до відповідального ставлення до самого себе і, в першу чергу, свого здоров'я і організму

20

7мі

Понеділок  

1430- 1530

Німчук Тетяна Миколаївна

5

«Майстриня»

2

 

15

5ті-9ті

Четвер

1505-1605     

 

Гапоненко Наталія Миколаївна

6

«Спортивний туризм»

6

Сприяє формуванню здорового способу життя, фізичному загартовуванню вихованців, самоствердженню та вихованню лідерських якостей. Підготовка до участі у шкільних та міських військово- спортивно- туристичних заходах.

15

5ті-9ті

Субота

Неділя

1000-1300     

 

Стаднік Юлія Валентинівна

 

 

Графік роботи гуртків

комунального закладу «Тернівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 Тернівської міської ради Дніпропетровської області»  на 2016 – 2017 навчальний рік (І семестр)на 16.09.2016

 

 

    

     п/п

Назва гуртка

Кіл-ть

годин

Основні напрямки роботи

Кіл-ть

учнів

З яких класів

День проведення

Час проведення

Керівник

1

Євроклуб

1

Пропагування ідей об’єднаної Європи, формування європейської свідомості у молоді; заохочування учнів до розповсюдження інформації на тему європейської інтеграції,  участь у конкурсах «Я - Європеєць», участь у міжшкільних засіданнях   Євроклубів

15

10ті

Четвер  

1505-1605     

 

Мерзлякова Юлія Петрівна

2

Вокальний гурток

«Дзвінкі голоси»

2

Розвиток співочих вмінь (дихання діапазону, злагодженого співу), формування високого музичного смаку. Підготовка до участі у позашкільних заходах (пісенні конкурси, міські концертні програми, конкурс «Моє Придніпров'я») та позакласних заходах (шкільних святах та виховних заходах)

15

 

5ті

6ті, 10ті

Вівторок

Четвер

1505

 

Петрачкова Наталія Іванівна

3

«ДЖУРА»

2

 Розвиток фізично здорового підростаючого покоління,  формування свідомого ставлення до питань особистої та громадської діяльності  виховання патріотизму, любові та поваги  до Батьківщини. Підготовка до І (шкільного), ІІ (міського),ІІІ (обласного) етапів змагань

15

10ті, 8мі

Четвер

1430-1630

Колоколов Микола Іванович

4

«Здоровий спосіб життя»

1

Пропагування здорового способу життя, підготовка школярів до відповідального ставлення до самого себе і, в першу чергу, свого здоров'я і організму

23

7мі

Четвер

1430- 1530

Німчук Тетяна Миколаївна

 

Графік роботи секцій

комунального закладу «Тернівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 Тернівської міської ради Дніпропетровської області» на 2016 – 2017 навчальний рік на 16.09.2016

 

    

     п/п

Назва гуртка

Кіл-ть

годин

Основні напрямки роботи

Кіл-ть

учнів

З яких класів

День проведення

Час проведення

Керівник

1

«Баскетбол»

3

Розвиток рухових вмінь та навичок, сприяння зміцненню здоров’я, популяризація здорового способу життя та ігрових видів спорту (баскетболу) . Підготовка до міських, регіональних, обласних та всеукраїнських змагань

20

8ті – 11ті

Середа П’ятниця

1600 – 1730

Крикун Сергій Олександрович

2

 «Волейбол»

2

 Розвиток рухових вмінь та навичок, сприяння зміцненню здоров’я, популяризація здорового способу життя та ігрових видів спорту (волейболу) Підготовка до міських, регіональних, обласних та всеукраїнських змагань

15

8ті-11ті

Середа

П’ятниця

1500-1600

Чупікова Тетяна Вікторівна

 

 

 

 

 Графік роботи гуртків

комунального закладу «Тернівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 Тернівської міської ради Дніпропетровської області»  на 2015 – 2016 навчальний рік

 

 

     №

         п/п

Назва гуртка

Кіл-ть

годин

Основні напрямки роботи

Кіл-ть

учнів

З яких класів

День проведення

Час проведення

Керівник

1

«Казка в гості завітала»

1

Формувати вміння різнобічно осмислювати казки, відпрацьовувати різні моделі поведінки в реальному житті, розвивати креативність, виховувати інтерес до читання

15

Четвер

1325 - 1425

Вольвач Світлана Павлівна

2

«Елементи геометрії»

1

Формування навички логічного і математичного мислення, розвиток навичок  розв’язування задач, виховування інтересу до математики

15

Четвер

1325 - 1425

Владикіна Ранета Асхатівна

3

«Елементи геометрії»

1

Формувати в учнів інтерес до математики та її додатків, розвивати математичні здібності та різні види мислення учнів, навички самостійної роботи з книжкою

15

Четвер

    1325-1425     

Шелест Любов Валентинівна

         4

«Літературний салон»

1

Розвиток мовлення, пам'яті, мислення, уваги, формування навичок аналізувати твори, сприяння моральному, естетичному вихованню

15

Понеділок

1300-1400

Поліщук Катерина Сергіївна

5

Євроклуб

1

Пропагування ідей об’єднаної Європи, формування європейської свідомості у молоді; заохочування учнів до розповсюдження інформації на тему європейської інтеграції.

15

11ті

Вівторок

1505-1605     

 

Балуєва Кристина В’ячеславівна

6

Вокальний гурток «Дзвінкі голоси»

2

Розвиток співочих вмінь (дихання діапазону, злагодженого співу). Формування високого музичного смаку.

15

15

4ті, 5ті

9ті, 10ті

Понеділок

Четвер

1505

1415

Петрачкова Наталія Іванівна

7

«Українознавство»

1

 Поглибити знання учнів щодо українських традицій, звичаїв, обрядів, історії рідного народу, виховувати патріотизм, любов та повагу  до Батьківщини

15

5ті, 6ті

Вівторок

1420-1520

Багач Євгенія Олександрівна

 

 

 

 

Графік роботи секцій

комунального закладу «Тернівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 Тернівської міської ради Дніпропетровської області»

на 2015 – 2016 навчальний рік

 

     №

     п/п

Назва гуртка

Кіл-ть

годин

Основні напрямки роботи

Кіл-ть

учнів

З яких класів

День проведення

Час проведення

Керівник

1

«Баскетбол»

2

Розвиток рухових вмінь та навичок, сприяння зміцненню здоров’я, популяризація здорового способу життя та ігрових видів спорту (баскетболу)

15

9ті – 11ті

П’ятниця

1600 – 1800

Крикун Сергій Олександрович

 

 

 

 

 

Розклад роботи гуртків

комунального закладу «Середня загальноосвітня школа № 5 м.Тернівка» 

на 2014 – 2015 навчальний рік

 

 

 

Розклад роботи гуртків

комунального закладу «Середня загальноосвітня школа № 5 м.Тернівка» 

на 2012 – 2013 навчальний рік

 

 

     №

     п/п

Назва

Клас

День

тижня

Час роботи

Вчитель

Місце проведення

1

  Баскетбольна секція

9ті -11ті

(хлопці)

Понеділок

Середа

П’ятниця

1700-1800

  Крикун С.О.

спортзала

2

  Секція «Волейбол»

9ті -11ті

(хлопці)

Вівторок

Четвер

1530-1630

  Константинов Р.О.

спортзала

3

  Вокальний гурток «Дзвінкі    голоси»

5ті -7мі

Вівторок

1415-1515

  Петрачкова Н.І.

кабінет № 35

         4

  Гурток з рукоділля  «Господарочка»

8мі-9ті

П’ятниця

1400-1500

  Земцова Л. А.

майстерня

5

  Військово-патріотичний  гурток «Влучний стрілець»

10ті-11ті

Вівторок

Четвер

1600-1800

  Колоколов М.І.

кабінет № 13

6

  Літературна студія «Зодіак»,  гурток «Живе слово поезії»

7мі-10ті

Субота,

неділя

1200

  Теплов В.В.

міська дитяча бібліотека

 

/td/sup


1
2
3
4
5