КЗ "Тернівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 5 Тернівської міської ради Дніпропетровської області"

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання +(navigator.javaEnabled()?

Факультативи та спецкурси

 

 

 

 

РОЗКЛАД

факультативів та спецкурсів комунального закладу

«Тернівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5

Тернівської міської ради Дніпропетровської області» в І семестрі 2017 – 2018 н.р.

 

 

 

РОЗКЛАД

факультативів та спецкурсів комунального закладу

«Тернівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5

Тернівської міської ради Дніпропетровської області» в 2016 – 2017 н.р.

 

 

 

п/п

Назва курсів або факультативів

Клас

Кіл-ть

учнів

День проведення згідно розкладу

Час

ПІБ

 вчителя

 

1

Логіка

25

П’ятниця

1025

Мазур І.В.

 

2

Логіка

28

П’ятниця

1025

Лимонова С.С.

 

3

Логіка

26

Понеділок

1230

Лагно Ж.В.

 

4

Логіка

26

П’ятниця

925

Корчагіна Ю.О.

 

5

Логіка

20

Четвер

1130

Крикун А.О.

 

6

Логіка

26

П’ятниця

1230

Аксініна Н.О.

 

7

Логіка

27

Четвер

1130

Вольвач С.П.

 

8

Логіка

26

П’ятниця

1130

Малютіна С.С.

 

9

Фінансова грамотність

30

22

29

Четвер

830

1025

925

Ярошенко Г.С.

 
 

10

Математичний

15

Понеділок

740

Войтюк Н.М.

 

11

Математичний

15

Четвер

740

Козаченко А.М.

 

12

«Рідний край»

28

29

29

Середа

1230

1325

1420

Шемет Л.О.

 

13

«Основи податкових знань»

28

29

29

П’ятниця

830

925

1025

Танцерова І.В.

 
 
 

 

п/п

Назва курсів або факультативів

Клас

Кіл-ть

учнів

День проведення згідно розкладу

Час

ПІБ

 вчителя

14

Математичний

10ті

15

Середа

740

Козаченко А.М.

15

Математика

10А

14

Вівторок

1230

Козаченко А.М.

16

Хімія

10А

10

Вівторок

1230

Мишкіна С.В.

17

Біологія

10Б

12

Вівторок

1230

Некрашевич Н.М.

18

Українська мова

10Б

9

Вівторок

1230

Железняк Т.І.

19

Географія

10ті

15

Четвер

830

Шемет Л.О.

20

Історія

10ті

15

Четвер

830

Танцерова І.В.

21

Англійська мова

10ті

14

Четвер

830

Мерзлякова Ю.П.

22

Автосправа

10ті

23

Четвер

830

Луцик С.Б.

23

Фінансова грамотність

10А

10Б

23

21

П’ятниця

Вівторок

1010

1130

Ярошенко Г.С.

24

Біологія

11А

11

Вівторок

1425

Некрашевич Н.М.

25

Українська мова

11А

19

Вівторок

1425

Сизько Н.А.

26

Історія

11ті

23

Середа

830

Танцерова І.В.

27

Географія

11ті

8

Середа

830

Шемет Л.О.

28

Автосправа

11ті

11

Середа

830

Луцик С.Б.

 

 
РОЗКЛАД факультативів та спецкурсів комунального закладу «Тернівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 Тернівської міської ради Дніпропетровської області» в І семестрі 2015 – 2016н.р.

п/п

Назва курсів або факультативів

Клас

Кіл-ть

учнів

День проведення згідно розкладу

Час

ПІБ

 вчителя

1

Логіка

26

Понеділок

1230

Корчагіна Ю.О.

2

Логіка

21

П’ятниця

1130

Крикун А.О.

3

Логіка

25

Понеділок

1130

Аксініна Н.О.

4

Логіка

29

П’ятниця

1230

Вольвач С.П.

5

Логіка

24

П’ятниця

1130

Малютіна С.С.

6

Російська мова

22

Четвер

П’ятниця

1130

1230

Владикіна Р.А.

7

Російська мова

26

Вівторок

Четвер

1130

1130

Шелест Л.В.

8

Російська мова

28

Середа

Четвер

830

1130

Поліщук К.С.

9

Фінансова грамотність

28

24

27

Середа

1330

1425

1230

Ярошенко Г.С.

10

«Говори красиво»

6ті

20

Четвер

1420

Багач Є.О.

11

Математичний

18

Понеділок

740

Войтюк Н.М.

12

Математичний

12

Вівторок

740

Козаченко А.М.

13

Математичний

12

Вівторок

740

Борисова Н.С.

 

п/п

Назва курсів або факультативів

Клас

Кіл-ть

учнів

День проведення згідно розкладу

Час

ПІБ

 вчителя

14

«Рідний край»

28

23

27

Середа

1025

1130

1230

Шемет Л.О.

15

Біологічний

10А

14

П’ятниця

830

Некрашевич Н.М.

16

Українська мова

10А

20

П’ятниця

830

Сизько Н.А.

17

Фінансова грамотність

10А

34

П’ятниця

1420

Ярошенко Г.С.

18

Географія

10ті

16

Четвер

830

Шемет Л.О.

19

Автосправа

10ті

16

Четвер

830

Луцик С.Б.

20

Математичний

11А

15

Четвер

740

Козаченко А.М.

21

Математичний

11Б

12

П’ятниця

1130

Козаченко А.М.

22

Біологічний

11Б

13

П’ятниця

1130

Некрашевич Н.М.

23

Історія

11ті

24

Середа

830

Танцерова І.В.

24

Географія

11ті

25

Середа

830

Шемет Л.О.

25

Автосправа

11ті

11

Середа

830

Луцик С.Б.

 

 

 

Розклад роботи спецкурсів, курсів за вибором, факультативів 

комунального закладу «Середня загальноосвітня школа № 5 м.Тернівка»

на 2014 – 2015 навчальний рік

 

 

 

 

 

Розклад роботи спецкурсів, курсів за вибором, факультативів 

комунального закладу «Середня загальноосвітня школа № 5 м.Тернівка»

на 2013 – 2014 навчальний рік

 

п/п

Назва курсів або факультативів

Клас

Кіл-ть

учнів

День проведення згідно розкладу

Час

ПІБ  вчителя 

1

Логіка

25

Четвер

1025

Лимонова С.С.

2

Логіка

29

Понеділок

1230

Лагно Ж.В.

3

Логіка

24

Четвер

1230

Мазур І.В.

4

Моя щаслива планета

25

Четвер

1130

Лимонова С.С.

5

Моя щаслива планета

29

Четвер

1230

Лагно Ж.В.

6

Моя щаслива планета

23

Четвер

1230

Хрипко Н.В.

7

Сходинки до інформатики

29

30

28

Середа

Середа

середа

1025

925

830

Дєєва А.О.

8

Математичний

7Б,В

10

Середа

1420

Борисова Н.С.

9

Креслення

23

П’ятниця

830

Ільїна Л.А.

10

Математичний

9ті

18

Четвер

740

Козаченко А.М.

11

Математичний

10А

22

Четвер

1325

Войтюк Н.М.

12

Українська мова

10ті

26

Четвер

830

Заворотна Т.В.

13

Історія

10ті

18

Четвер

830

Борисова О.М.

14

Географія

10ті

12

Четвер

830

Шемет Л.О.

15

Автосправа

10ті

16

Четвер

830

Луцик С.Б.

16

Автосправа

10А

22

Четвер

1325

Луцик С.Б.

17

Математичний 

11Ф

15

Вівторок

740

Войтюк Н.М.

18

Біологія

11ті

18

Середа

830

Некрашевич Н.М.

19

Географія

11ті

12

Середа

830

Шемет Л.О.

20

Автосправа

11ті

26

Середа

830

Луцик С.Б.

21

Ділове українське мовлення

11ті

12

Середа

740

Паршук С.Я.

 

 

Розклад роботи спецкурсів, курсів за вибором, факультативів 

комунального закладу «Середня загальноосвітня школа № 5 м.Тернівка»

на 2012 – 2013 навчальний рік

 

 

     №

     п/п

Назва

Клас

День

тижня

Час роботи

Вчитель

Місце проведення

Факультативи та спецкурси

1

Логіка

П’ятниця

1025

Лимонова С.С.

кабінет № 25

2

Логіка

Понеділок

1230

Лагно Ж.В.

кабінет № 27

3

Логіка

Вівторок

1230

Мазур І.В.

кабінет № 32

4

Логіка

П’ятниця

1025

Аксініна Н.О.

кабінет № 30

5

Логіка

П’ятниця

1025

Вольвач С.П.

кабінет № 33

6

Рідний край

Понеділок

830

Шемет Л.О.

кабінет № 6

7

Основи споживчих знань

Четвер

1130

Ярошенко Г.С.

по розкладу

8

Креслення

Четвер

1420

Ільїна Л.А.

кабінет № 24

9

Математичний

8мі

Четвер

740

Козаченко А.М.

кабінет № 5

10

Математичний

9ті

Вівторок

740

Войтюк Н.М.

кабінет № 2

11

Рівний – рівному

Середа

1325

Скворцова – Андрущенко О.М.

по розкладу

12

Рівний – рівному

Понеділок

1420

Скворцова – Андрущенко О.М.

по розкладу

13

Креслення

9ті

Четвер

1510

Ільїна Л.А.

кабінет № 24

14

Математичний

11М

Вівторок

740

Козаченко А.М.

кабінет № 5

15

Біологія

10ті

Четвер

830

Некрашевич Н.М.

кабінет № 1

16

Географія

10ті

Четвер

830

Шемет Л.О.

кабінет № 6

17

Автосправа

10ті

Четвер

830

Луцик С.Б.

Майстерні

18

Біологія

11ті

Середа

830

Некрашевич Н.М.

кабінет № 1

19

Географія

11ті

Середа

830

Шемет Л.О.

кабінет № 6

20

Фізика

11ті

Середа

830

Зінов’єва Л.Г.

кабінет № 4

21

Автосправа

11ті

Середа

830

Луцик С.Б.

Майстерні

 

/spancenter

td style=


1
2
3
4
5
6