ЖИТТЯ В УМОВАХ ВІЙНИ

Обережно міни!
Шановні громадяни, не торкайтеся нерозірваних мін, бомб, снарядів та іншого, незнайомого вам військового спорядження – це може привести до серйозних тілесних ушкоджень чи, навіть, загибелі.
У разі їх виявлення звертайтеся до служби порятунку чи поліції за номерами 101 та 102.

Як поговорити з дітьми про правила мінної безпеки?
У цьому вам допоможе мультсеріал "Інфорси".
Слідкуйте за пригодами команди супергероїв з найближчого майбутнього. Отримуючи сигнал про мінну небезпеку на Землі, вони використовують усі свої здібності для запобігання трагедій та навчають дітей правилам безпечної поведінки!
Розкажіть дітям про правила інфорсів, щоб врятувати їх від мін та вибухонебезпечних предметів!
Всі серії мультфільму дивіться на нашому YouTube  https://bit.ly/3NNN6Cv
Головне правило: побачив незнайомий предмет - Не підходь! Не чіпай! Телефонуй 101!