Зміст діяльності методичної ради

Зміст діяльності методичної ради на 2023-2024 н.р.

v Керівництво методичною роботою ліцею. Забезпечення реалізації програми розвитку школи через систему науково-методичної роботи навчального закладу.

v Корегування змісту науково-методичної роботи відповідно до результату моніторингу навчально-виховного процесу.

vВивчення професійних запитів, потреб і ускладнень членів педагогічного колективу та проблем самоосвіти.

v Висування пропозицій щодо стимулювання та оцінки творчої діяльності вчителя.

v Організація роботи з підвищення професійного рівня членів педколективу (підготовка атестаційних матеріалів, розробка програм щодо підвищення кваліфікації вчителів).

v Здійснення консультативної допомоги членам педагогічного колективу.

v Ознайомлення колег з досягненням педагогічної науки, кращим досвідом вчителів.

vЗастосування кращих здобутків педагогічного колективу на практиці.

ПЕДРАДА

МЕТОДИЧНА ГАЛЕРЕЯ – ФОРМАТ КРЕАТИВНИХ ІДЕЙ.

ПІДСУМКИ НАД ПРОБЛЕМОЮ

«Створення розвивального освітнього простору

навчального закладу з метою забезпечення

самоактуалізації та самореалізації учнів»