Зміст діяльності методичної ради

Зміст діяльності методичної ради на 2017 – 2018 н. р.

v Керівництво методичною роботою школи. Забезпечення реалізації програми розвитку школи через систему науково-методичної роботи навчального закладу.

v Корегування змісту науково-методичної роботи відповідно до результату моніторингу навчально-виховного процесу.

vВивчення професійних запитів, потреб і ускладнень членів педагогічного колективу та проблем самоосвіти.

v Висування пропозицій щодо стимулювання та оцінки творчої діяльності вчителя.

v Організація роботи з підвищення професійного рівня членів педколективу (підготовка атестаційних матеріалів, розробка програм щодо підвищення кваліфікації вчителів).

v Здійснення консультативної допомоги членам педагогічного колективу.

v Ознайомлення колег з досягненням педагогічної науки, кращим досвідом вчителів.

vЗастосування кращих здобутків педагогічного колективу на практиці.

Задачі методичної служби на 2014 – 2015 н. р.

• Розробка пакету діагностичних матеріалів для дослідження рівня розвитку творчого мислення учнів різних вікових груп.
  • Запровадження гнучких моделей організації НВП, відповідно до здібностей та нахилів учнів.
  • Організація роботи з підвищення професійного рівня членів педколективу (підготовка атестаційних матеріалів, розробка програм щодо підвищення кваліфікації вчителів).
  • Здійснення консультативної допомоги членам педагогічного колективу.
  • Зміцнення фізичного, психологічного здоров’я молоді,запровадження здоров'язберігаючих  технологій освітнього процесу.
  • Узагальнення та застосування кращих здобутків педагогічного колективу на практиці.