Проект "Енергоефективна школа"

Із історії проекту "Енергоефективні школи"

Проект «Енергоефективні школи» розпочався у 2012 році й буде продовжуватися до 2014 року. Проект було реалізовано у Київі, Дніпропетровську та 18 інших містах присутності ДТЕК.

Метою цього проекту є покращення рівня знань населення про енергозабезпечення й поступове змінення поведінки користувачів у бік раціонального використання електричної та теплової енергії школами.

Задачі:

1. Введення факультативів по енергоефективності у середніх школах Києва, Дніпропетровська й 18 інших міст присутності ДТЕК;

2. Проведення енергоаудитів шкіл зусиллями учнів та вчителів;

3. Підготовка проектів по енергоефективності на конкурс;

4. Реалізація проектів переможців.

Очікується що в короткочасній перспективі будуть проведені факультативи по енергоефективності в 63 середніх школах 18 українських міст, що буде сприяти збільшенню рівня знань учнів, вчителів та батьків про енергоефективність в середніх школах й методах скорочення витрат на сплату рахунків за тепло та світло.  В довгочасній перспективі відбудеться поступове зменшення рівня використання тепло та електроенергії школами, іншими бюджетними установами й господарствами та надбання навичок енергозбереження населенням, а також змінення поведінки в бік раціонального використання й економії тепло та електроенергії.