Пріоритетні напрямки роботи

Вважати пріоритетними напрямками в роботі педагогічного колективу школи під час роботи на четвертому (коригуючому) етапі над науково - методичною проблемою освітян області "Креативна освіта для розвитку інноваційної особистості" слідуючі:

1. Сприяння вирішенню проблеми педагогічної корекції, спрямованої насамперед на зростання якісних, показників рівня навчальних досягнень учнів школи, зокрема, через розширення мережі спецкурсів, курсів за вибором учнів, гуртків та факультативних занять.

2. Узагальнення та впровадження кращого педагогічного досвіду з питань створення креативного освітнього середовища та  впровадження освітніх технологій, спрямованих на становлення й розвиток інноваційної особистості (шляхом створення картотеки кращого досвіду та публікацій найкращих методичних матеріалів педагогів школи у педагогічних виданнях різних рівнів).

3. Поглиблення зв׳язків школи з провідними підприємствами нашого регіону, зокрема вугільної промисловості, приватними підприємцями, вищими навчальними закладами регіону, (НГУ, ТПГЛ тощо) з метою забезпечення якісної профорієнтації учнів школи.

4. Сприяння організованому переходу всіх учасників НВП до нового Державного Стандарту базової та повної середньої загальної освіти, максимально дотримуючись зокрема всіх нормативних документів МОН, ДОДА, відділу освіти м.Тернівки щодо організації НВП у 5-х класах школи.

5. Спрямування системи виховної роботи школи на:

- розвиток почуття в учнів патріотизму, любові до своєї Батьківщини, її героїчного минулого; фомування активної життєвої позиції громадянина - патріота, здатного відповідати за майбутнє рідного краю;

- підготовку молоді до дорослого та сімейного життя;

- виховання здорового способу життя, зокрема, через впровадження гуманістичних принципів збереження та зміцнення здоров'я;

- превентивне виховання учнів школи.

Вважати пріоритетними напрямками в роботі педагогічного колективу школи під час роботи на третьому етапі над науково-методичною проблемою освітян області „Креативна освіта для розвитку інноваційної особистості ” слідуючі:

1.    Впровадження та вдосконалення технологій моніторингу якості освіти через використання кваліметричного підходу щодо кількісного оцінювання якості викладання предметів та навчально – виховного процесу.

2.    Забезпечення ефективного використання всіма педагогічними працівниками школи інформаційно -  комунікаційних технологій.

3.    В умовах реалізації моделі розвиваючої освіти та роботи над науково - методичною проблемою «Креативна освіта для розвитку інноваційної особистості» підвищення рівня творчої активності педагогічних працівників школи.

4.    Спрямування виховної діяльності педагогічного колективу школи на розвиток інноваційної особистості, залучення учнів до творчої діяльності через формування їх духовних запитів та  урізноманітнення шляхів та форм задоволення їх матеріальних цінностей та духовних потреб.

5.    Сприяння збереженню та зміцненню  психічного та фізичного здоров’я всіх учасників навчально – виховного процесу.

MsoNormal Center