Робота із педагогічними кадрами

на 2019-2020 н.р.

Зміст роботи

Засідання №1

• Основні напрямки роботи педколективу на V етапі науково-методичної проблеми школи «Створення розвивального освітнього простору навчального закладу з метою забезпечення самоактуалізації та самореалізації учнів»; затвердження плану роботи МР на 2019-2020 н.р.
  • Затвердження планів роботи МО, ШМВ та  творчих  груп
  • Затвердження наставництва молодих вчителів.
  • Діагностування вчителів
  •  Новий український правопис:основні зміни. Стислий огляд основних змін у новій редакції українського правопису 2019 року»

Завдання МР:

1. Виробити рекомендації щодо основних напрямків роботи педколективу  на V етапі науково-методичної проблеми школи «Створення розвивального освітнього простору навчального закладу з метою забезпечення само актуалізації та самореалізації учнів»; Провести діагностування вчителів  та надати допомогу з хвилюючих питань.

Засідання №2

1.Розробка системи навчальних заходів над роботою на V етапі роботи над проблемою.

2.Обговорення  участі  учнів в шкільних предметних олімпіадах, інтерактивних конкурсах.

3.Круглий стіл «Сьогодні дошкільник, завтра – учень»(наступність дитячих садків та школи).

4. Круглий стіл «Аналіз  питання наступності навчання учнів

1, 5-х класів».

Засідання №3

1.Аналіз навчальних досягнень учнів за І семестр.

2.Робота  шкільних факультативів, курсів за вибором, додаткових індивідуальних занять.

3.Презентація основних положень перспективного педагогічного досвіду вчителів,  які атестуються.

4.Підготовка  рекомендацій та плану проведення методичного тижня «Калейдоскоп уроків»(вчителі, які атестуються)

Січень

Засідання №4

• Створення робочої групи з підготовки до практичного семінару вчителів Української мови та літератури «Створення позитивних умов для соціалізації школярів з метою надання якісних освітніх послуг».
  • Аналіз питання наступності навчання учнів 1, 5-х класів.

Засідання №5

• Аналіз проведених предметних тижнів;
  • Надати рекомендації вчителям, які атестуються, щодо їх роботи над узагальненням досвіду.
  • Підготовка атестаційних матеріалів.
  • Спільний захід школи та дитячого садка «Спільна робота школи та дитячого садка»

Засідання №6

• Підготовка до проведення ДПА.
  • Методичне панно: презентація  рекомендацій різних підрозділів методичної служби з проблеми на V етапі роботи (підсумковий)