Робота із педагогічними кадрами

Зміст роботи

Термін виконання

Засідання №1

Основні напрямки роботи педколективу на ІІІ етапі науково-методичної проблеми школи «Створення розвивального освітнього простору навчального закладу з метою забезпечення самоактуалізації та самореалізації учнів»; затвердження плану роботи МР на 2017-2018н.р.

·  Затвердження планів роботи МО, ШМВ та  творчих  груп

·  Затвердження наставництва молодих вчителів.

·  Діагностування вчителів

Завдання МР:

1. Виробити рекомендації щодо основних напрямків роботи педколективу  на ІІІ етапі науково-методичної проблеми школи «Створення розвивального освітнього простору навчального закладу з метою забезпечення само актуалізації та самореалізації учнів»; Провести діагностування вчителів  та надати допомогу з хвилюючих питань.

Засідання №2

1.Участь учнів в шкільних предметних олімпіадах, інтерактивних конкурсах.

2. Круглий стіл «Сьогодні дошкільник, завтра –    учень»(наступність дитячих садків та школи).

3.Створення робочої групи з підготовки до семінару «Роль співпраці сім’ї та школи у формуванні соціальної компетенції як базису життєдіяльності людини» (теоретичний) – для  психологів, соціальних педагогів.

4. Створення робочої групи з підготовки до семінару «Індивідуально-диференційований підхід як важливий компонент виховання учнів та організації заходів з військово-патріотичного виховання» (теоретичний) – для  вчителів курсу «Захист Вітчизни»

Завдання МР:

1.     Виробити рекомендації щодо проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя».

2.     Розробити план проведення міського теоретичного семінару психологів та соціальних педагогів».

3. Розробити план проведення міського теоретичного семінару та виробити рекомендації  для вчителів  курсу «Захист Вітчизни»

Засідання №3

1.Аналіз навчальних досягнень учнів за І семестр.

2.Робота  шкільних факультативів, курсів за вибором, додаткових індивідуальних занять.

3.Презентація  перспективного педагогічного досвіду вчителів,  які атестуються.

4.  Результати адаптації учнів 1, 5 класів до навчально-виховного процесу.

5.Підготовка  рекомендацій та плану проведення методичного тижня «Калейдоскоп уроків»(вчителі, які атестуються)

Січень

Засідання №4

·    Створення робочої групи з підготовки до практичного семінару вчителів початкової школи «Створення позитивних умов для соціалізації молодших школярів з метою надання якісних освітніх послуг».

·    Аналіз питання наступності навчання учнів 1, 5-х класів.

Лютий

Завдання МР:

1. Розробити  план заходів щодо проведення семінару вчителів початкової школи.

2. Підготувати рекомендації до семінару.

Засідання №5

·        Аналіз проведених предметних тижнів;

·        Надати рекомендації вчителям, які атестуються, щодо їх роботи над узагальненням досвіду.

·        Підготовка атестаційних матеріалів.

·        Спільний захід школи та дитячого садка «Спільна робота школи та дитячого садка»

Березень

Засідання №6

·    Підготовка до проведення ДПА.

·    Методичне панно: презентація  рекомендацій різних підрозділів методичної служби з проблеми на ІІІ етапі роботи

Квітень