МІСЯЧНИК

Місячник шкільних бібліотек
З непохитною вірою в перемогу України та усвідомленням руйнівних наслідків війни цьогорічний Всеукраїнський місячник бібліотеки Тернівського ліцею №5 відбувся під гаслом «Вірю в майбутнє твоє, Україно!
З метою розкриття потенційних можливостей бібліотеки ліцею у вихованні учня- читача, патріота України, сприяння реалізації основних пріоритетів НУШ під час місячника ми використовували різноманітні форми роботи.
Мета заходу – втілення основних положень «Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України», привернення уваги до питання патріотичного виховання у нашій державі, розкриття виховної функції шкільної бібліотеки, об’єднання зусиль педагогічного колективу і бібліотеки щодо розвитку патріотизму зростаючої особистості.
Заходи проходили згідно плану. Цікава і корисна інформація була розміщена на сторінках facebook « Бібліотека КЗ "Тернівський ліцей №5"» та «Тернівський ліцей 5» : Віртуальна виставка «10 книг про Україну та українців для дітей» , «Цікаві факти про Україну», «‎Українська література в коміксах»,
Екскурс у давнину “Мандрівка в країну Писемності” (до Дня української писемності та мови), «Мовні цікавинки» вебквест, «Цікаві книжки, сучасних українських письменників , які варто прочитати» ( нон –стоп для 5-7 кл.), 5 книжок про війну для дітей, які допоможуть пережити страшні часи. Сторітелінг «Українці, які удосконалили світ» та ін.

Віртуальна виставка в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

Протягом жовтня у Тернівському ліцеї № 5 проходить

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом

«Вірю в майбутнє твоє, Україно!»

про проведення Всеукраїнського місячника

шкільних бібліотек.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 12.08.2014 № 931 «Про проведення щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек»

2021р.

2019-2020 навчальний рік

«БІБЛІОТЕКА НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ – ПРОСТІР ДЛЯ ОСВІТНІХ МОЖЛИВОСТЕЙ КОЖНОГО УЧНЯ»

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ   МІСЯЧНИК   ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК 2019

За концепцією НУШ, кожна школа матиме у своїй структурі сучасну бібліотеку, яка стане ресурсним осередком і експериментальним майданчиком для учнів і вчителів, забезпечить вільний доступ до якісних електронних підручників, енциклопедій, бібліотек, лабораторій.

В умовах швидких трансформаційних змін першочерговим завданням для шкільної бібліотеки є перетворення її з центру бібліотечних ресурсів і доступу до інформації у центр дослідження, відкриття, творчості та інноваційної педагогіки.

Задля сприяння реалізації основних пріоритетів НУШ, зокрема, створення умов для розвитку і самореалізації кожної особистості, формування покоління, яке здатне вчитися упродовж всього життя, продуктивно розв’язувати нагальні проблеми сучасності, розвивати цінності громадянського суспільства, цьогорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек відбуватиметься під гаслом «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня.

За цей час в нашій школі було проведено чимало цікавих та змістовних заходів, які були спрямовані на популяризацію дитячого читання, розвиток творчого та інтелектуального потенціалу дітей. Активна участь учнів у проведенні Місячника є підтвердженням того, що шкільна бібліотека - інформаційно-культурний центр навчального закладу.

В рамках місячника були проведені такі заходи

01 ЖОВТНЯ 2019 РОКУ     5-9 КЛАСИ

ДУБЛЕР-ШОУ «БІБЛІОТЕКАР НА ЧАС»

02 ЖОВТНЯ 2019 РОКУ  4-А КЛАС