ЗМІ про нас

Анатолій Власенко  –

«Юне дарування Придніпров’я».

23 грудня 2011 року, підбиваючи підсумки року,  голова Дніпропетровської облдержадміністрації привітав та нагородив переможців регіонального конкурсу «Світоч Придніпров’я-2011. «Дніпропетровщина обирає найкращих, тих, на кого рівнятиметься весь регіон. Ми відзначаємо ті звершення, які стали складовою успіху області та всієї України. Сьогодні нагороджено людей, які сумлінною працею, рушійними ідеями, новими здобутками щодня роблять свій внесок у розвиток нашого регіону та держави», - сказав Олександр Вілкул.

Метою цього регіонального заходу є поширення і популяризація передового практичного досвіду політичної, підприємницької, культурної й науково-технічної діяльності в регіоні, активізація й стимулювання діяльності у справі розвитку регіонального бізнесу, політичної культури, інформаційного простору, інноваційних технологій, збереження й відновлення культурної спадщини і народних традицій регіону та нації в цілому.

Відзнаки і дипломи отримали не тільки визначні діячі мистецтва і науки, лідери промисловості і сільського господарства, а також 21 лауреат у номінації «Юне дарування Придніпров’я». Ця номінація спеціально присвячена маленьким «зірочкам» – обдарованим дітям, що беруть активну участь у житті Дніпропетровщини, переможцям олімпіад, творчих конкурсів, спортивних змагань.

Вперше переможцем цього конкурсу став юний тернівчанин – учень 9-Б класу середньої загальноосвітньої  школи № 5 Анатолій Власенко,  який минулого року зайняв призові міста в обласних олімпіадах з історії, біології та географії, а також виборов ІІІ місце на Всеукраїнській олімпіаді з історії. Його було нагороджено почесним дипломом,  особливою нагрудною відзнакою та цінним подарунком.

Місто пишається такими визначними досягненнями своїх земляків, адже  у минулому випуску ми писали, що переможцем у цьому конкурсі  у номінації «Кращій гірник Придніпров’я» став Герой України, начальник дільниці № 2 шахти «Самарська» тернівчанин Сергій Лазуренко.

Сподіваємося, що успіхи нагороджених надихнуть на нові здобутки інших талановитих і працьовитих жителів Тернівки. А внесок самих переможців буде й надалі примножуватися і спрямовуватись на розвиток нашого краю.

height=