Майстер-клас

Коспект уроку з математики. "Порівняння виразів. Знаходження значень виразів. Задачі на дві дії різного ступеня." 2 клас. Корчагіна Ю.О.

Формування соціальних компетентностей учнів на уроках природознавства. Ярошенко Г.С.

З досвіду роботи вчителя математики Козаченко А.М. - "Хороший урок – запорука хорошого результату" (презентація) завантажити

Завдання 2011 року для підготовки до ЗНО, вчитель математики Козаченко А.М. завантажити  (у вкладенні знаходиться програма MyTest, за допомогою якої відкриваються запропоновані тестові завдання)

Конкурсний захід для учнів 5-х класів: "Небесні тіла", вчитель природознавства Ярошенко Г.С.

Урок з математики та письма, початкова школа, вчитель Ясько Т.О.

Відкритий урок з математики, проведений у 1-Б класі, вчитель Вольвач С.П.

Інтелектуальна гра "Літературний дев'ятий вал", 9 класи, вчитель Заворотна Т.В.

Урок англійської мови "Іграшки та ігри", 2 клас, вчитель Митрофанова Н.М.

Закачати:     розробка уроку

Урок російської мови "Разряды прилагательных по значению", 6 клас, вчитель Шмарова Т.М.

Закачати:   розробка уроку, презентація ивом їокьсйілгна кор

Урок біології "Різноманітність риб", 8 клас, вчитель Шейн С.Л.

Закачати:    розробка уроку

Урок математики "Урок - подорож "Сім чудес України"", 6 клас, вчитель Борисова Н.С.