Зустріч з поетами нашого міста.

Святкуємо день поезії.

20.03.13 відбулася зустріч поетів творчого об’єднання  «Фенікс» з учнями 10-Ф класу.

Були запрошені поети

Трофімов Сергій та Михайлова Людмила,які презентували свої твори старшокласникам.

Тиждень дитячої книги.

Співпраця з вчителями під час проведення виховних годин.

КНИЖКОВІ ВИСТАВКИ

Благодійна діяльність.

Працівники бібліотеки не тільки допомагають учням вчитися любити книгу, а ще й беруть участь у благодійних акціях.

Акція "Самий добрий"

Серед учнів 1 - 5 класів було проведення опитування на тему: "Самий добрий учень у моємо класі". В кожному класі треба було обрати дівчинку і хлопчика

які, на думку їхніх однокласників, є самими добрими. Переможці були нагороджені солодкими подарунками. Нехай знають, що їх доброта не марна.

src= height=