Експедиції

Канікули у музеї, весна 2013

Учні 6-В класу відвідали під час канікул краєзнавчий музей м. Павлограда. У музеї розташовані декілька експозицій. Дітлахи  встигли роздивитися тільки дві з них, присвячені прадавній історії рідного краю та     героїчній боротьбі мешканців Павлоградщини в роки Великої Вітчизняної війни.

На стендах були виставлені зразки справжньої зброї часів війни: гранати і снаряди, міни і пістолети. Також учні побачили документи, військове обладнання та військовий одяг. І все це справжнє. Екскурсовод цікаво розповів про історію Павлоградського підпілля та розказав про підпілля м. Краснодону.  Школярі дізналися, що мешканці Павлоградщини зробили неабиякий внесок у перемогу над фашистськими загарбниками. Всі були надзвичайно горді тим, що  живуть на такій славетній землі з такою героїчною історією.

А ви ще не відвідали Павлоградський музей?  То зробіть це як можна швидше. Ви не пожалкуєте!