Силовий екстрим

19 жовт. 2018
Для учнів 9, 10, 11 класів був проведений Силовий Екстрим, у вигляді спортивних змагань.

До Дня Козацтва, Покрови та Захисника Вітчизни для учнів 9, 10, 11 класів був проведений Силовий Екстрим, у вигляді спортивних змагань. Команди хлопців проходили випробування із різних завдань на швидкість, перетягували линву (канат), демонстрували свій командний дух та, навіть, їли вареники. А дівчата, в підтримку хлопцям, виступали із спортивними танцями. Зі святами і перемогою наших учнів привітав шановний гість і, в минулому учень нашої школи, підполковник Командування десантно-штурмових військ України Михайлов Олександр Геннадійович.